ikona rejsy do Szwecji
Kup bilet online 5 % taniej

Pasażerowie piesi

Ceny za przejazd promem Polonia lub Skania

Cennik ważny w terminie 1/02/2016-31/01/2017

cennik_pieszy Pasażerowie piesi
Pokaż ceny w:   
Pasażerowie W jedną stronę w obie strony
W jedną stronę w obie strony
pieszy
dorośli
195.50 pln
345 pln
195.50 pln
345 pln
dziecko_do_lat_7
dzieci do 7 lat
bezpłatnie
bezpłatnie
bezpłatnie
bezpłatnie
pieszy 03_czlowiek_od8do26lat emeryci_rencisci
dzieci i młodzież (8-16 lat)
uczniowie i studenci (do 26 lat)
renciści/emeryci
149.50 pln
276 pln
149.50 pln
276 pln
pies
pies/kot
92 pln
161 pln
92 pln
161 pln
rower
rower
bezpłatnie
bezpłatnie
bezpłatnie
bezpłatnie


Kup bilet

Z dniem 24 października 2016 roku ulegnie zmianie wysokość dodatku paliwowego i ekologicznego w przewozach pasażerskich.


Nowy poziom dodatku paliwowego i ekologicznego wynosi łącznie 15 SEK od osoby w jedną stronę.

Opłaty za przewóz nie zawierają dodatku paliwowego i ekologicznego oraz opłaty za miejsce w kabinie oraz inne towary lub usługi dostarczane lub świadczone na promie.


Ostateczne dane osób korzystających z ofert dla pasażerów zmotoryzowanych, muszą być podane nie później niż 24 godz. robocze (pon.-pt. 8:00-18:00 i w sob. 9:00-14:00) przed rozpoczęciem rejsu, wynikającym z rozkładu. W przypadku zgłoszenia dodatkowych osób w samochodzie w dniu wyjazdu (bezpośrednio na terminalu), osoby te będą zobowiązane do wykupienia biletu według cennika z taryfy bez samochodu (bilet dla osoby pieszej).

Zniżki 


  • 5% za rezerwację przejazdu online
  • 10% posiadacze kart (dotyczy tylko opłat za przewóz, nie sumuje się z innymi zniżkami) Euro<26, ISIC, ITIC, FAS, Motormännens Riksförbund, Caravan Club (S), SMC, GITc
  • 15% dla posiadaczy Srebrnej Karty Selgros
  • 25% dla posiadaczy Złotej Karty Selgros
  • 20% dla posiadaczy Karty Kibica Pogoni Szczecin

Zniżki dotyczą biletów z oferty podstawowej, z wyłączeniem oferty Bilet do Kopenhagi oraz karnetów 10-przejazdowych. Nie obowiązują w przypadku promocji i ofert specjalnych.

Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego.

Unity Line oferuje dla pasażera pieszego bilety promowe do Szwecji (bilety na prom Polonia lub Skania).

W przypadku rezerwacji przejazdów na wybrane dni w okresach 17-31.03.2016; 15.12.-30.12.2016 oraz 01.01.-08.01.2017 obowiązuje warunek opłacenia rezerwacji w ciągu 7 dni od jej dokonania.


Nie opłacenie rezerwacji w wymaganym terminie będzie skutkowało jej automatycznym anulowaniem.

W przypadku zmiany terminu, w którym nie będzie już dostępna kabina (w przypadku rezerwacji z kabiną - nie dotyczy karnetów z kabiną GRATIS i ofert promocyjnych z kabiną GRATIS), Pasażerowi będzie przysługiwał zwrot za niewykorzystaną kabinę.
Aby otrzymać zwrot należy złożyć prośbę o zwrot w formie pisemnej na adres reklamacje@unityline.pl lub adres firmy dostępny na unityline.pl. Zwroty za opłacone a niewykorzystane przejazdy zgodnie z  niżej opisanymi warunkami zwrotów i anulacji.


W przypadku zmiany daty wykorzystania usługi przewozu z kabiną/miejscem w kabinie, po jej opłaceniu,  na datę, na którą nie ma dostępnych wolnych kabin/miejsc w kabinach (dotyczy karnetów 10-przejazdowych z kabiną GRATIS oraz innych ofert promocyjnych z kabiną GRATIS), Pasażerowi nie przysługuje zwrot za niewykorzystaną kabinę/miejsca w kabinie.


W powyższej sytuacji istnieje możliwość ponownego wykupienia kabiny/miejsca w kabinie bezpośrednio na promie zgodnie z obowiązującym cennikiem, pod warunkiem, że kabiny będą dostępne w sprzedaży 30 minut po odpłynięciu promu z portu. Po dokonaniu takiego zakupu bezpośrednio na promie, Pasażer może ubiegać się o zwrot kosztów za zakupioną kabinę/miejsce w kabinie, po uprzednim złożeniu w formie pisemnej reklamacji oraz dostarczeniu oryginału dowodu zakupu. Prośbę o zwrot wraz z dowodem zakupu można przesłać na adres dostępny na stronie internetowej unityline.pl lub na reklamacje@unityline.pl.

Zadzwoń

91 35 95 600


poniedziałek-piątek: 7.30-20.00 

sobota: 9.00-14.00 Bilety promowe do Szwecji

Oferowane przez Unity Line bilety na prom dostępne są bezpośrednio ze strony internetowej oraz u polskich i zagranicznych agentów. Rezerwacji kabin na promy do Szwecji najlepiej dokonywać z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o prom Świnoujście - Ystad. To najczęściej wybierany kierunek, jeśli chodzi o rejsy do Szwecji. Nasze promy gwarantują, że każda podróż do Skandynawii będzie komfortowa i bezpieczna. Sprawdź ceny na bilety promowe do Szwecji. Poznaj ofertę Unity Line.DO GÓRY

Ważne informacje

Oferta cargo

O Unity Line

Dołącz do nas

Strefa agenta Zaloguj się Wersja mobilna