Promy ładunkowo - pasażerskie

ROZKŁAD REJSÓW NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA
ORAZ NOWY ROK 2016/2017

Sprawdź

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów informujemy, że m/f ‘Gryf’ po powrocie ze stoczni zostanie włączony do serwisu dając następujące odejścia:10.01.2017    – ze Świnoujścia około godz. 13.30 do Trelleborga;

10.01.2017    – z Trelleborga około godz. 23.30 do Świnoujścia.Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z naszymi biurami promowymi.

Generalny rozkład rejsów

Prom Kopernik:Świnoujście - Ystad

ODEJŚCIE PRZYJŚCIE
codziennie
19:30
Świnoujście
05:00
Ystad
codziennie
09:30
Ystad
17:00
Świnoujście

Prom Jan Śniadecki:Świnoujście - Ystad

ODEJŚCIE PRZYJŚCIE
codziennie
04:00
Świnoujście
11:00
Ystad
codziennie
17:30
Ystad
00:15
Świnoujście

Kierowcy wraz z pojazdem powinni zgłosić się do odprawy na 2 godziny przed planowanym odejściem promu.


POSTANOWIENIA OGÓLNE

  • Przewoźnicy są uprawnieni do zmian niniejszego rozkładu rejsów bez uprzedniego powiadomienia. Przewoźnicy są również uprawnieni do czasowego zawieszenia rozkładu z przyczyn atmosferycznych lub technicznych bez uprzedniego powiadomienia, jednakże zawieszenie nie będzie w żadnym wypadku uważane za ani stanowiło zmian niniejszego rozkładu rejsów.


  • Niniejszy rozkład sporządzony został w języku angielskim i polskim, zaś w przypadku jakichkolwiek rozbieżności pomiędzy tymi wersjami, obowiązującą będzie wersja angielska.


Promy ze Świnoujścia do Szwecji


Wśród pasażerów zmotoryzowanych wybierających promy do Szwecji nieustającą popularnością cieszy się trasa Świnoujście - Ystad. To najczęściej wybierany kierunek, jeśli chodzi o rejsy do Szwecji. Nasze promy gwarantują, że każda podróż do Skandynawii będzie komfortowa i bezpieczna. Sprawdź ceny na bilety promowe
do Szwecji. Poznaj ofertę Unity Line.

DO GÓRY

Ważne informacje

Oferta cargo

O Unity Line

Dołącz do nas

Strefa agenta Zaloguj się Wersja mobilna