Właściciele domów na kółkach to prawdziwi szczęściarze! Dlaczego? Po pierwsze: cieszą się pełną swobodą przemieszczania. Po drugie: mogą skorzystać z upustu 35% na rejs promami Skania lub Polonia oraz miejsce w wygodnej kabinie. A Skandynawia to wymarzony kierunek dla fanów wypoczynku na własnych warunkach! Co więcej, promocją objęty jest szczyt sezonu wyjazdowego. Takiej okazji jeszcze u nas nie było!

Promocja obowiązuje przy rezerwacji rejsów w obie strony w dniach: 01.05 - 30.09.2021.

Powrót musi nastąpić nie później niż 30 września. Kod promocyjny dla oferty to: SC

Kamperowy zawrót głowy 01.05-30.09.2021

 • 35% zniżki dotyczy transportu w jedną lub obie strony: kampera/mobile home, auta z przyczepą campingową, kabin, osób w aucie
 • Rabatu nie można łączyć z innymi rabatami i ofertami tj. karnet, pakiet z dzieckiem, bilet na most.
 • Kod promocyjny dla tej oferty to: SC
 • Liczba miejsc ze zniżką jest ograniczona
 • Dane osobowe mogą zostać zmienione po zakupie biletu nie później niż 24 godzin przed planowaną podróżą.
 • Oferta dostępna telefonicznie: +48 91 88 02 909 oraz pod mailem: rezerwacje@unityline.pl
 • Oferta nie jest dostępna u naszych agentów ani online.
 • Oferta wymaga dokonania za nią opłaty przed wyjazdem.

Kamperem przez Szwecję

Szwecja to idealny kraj dla podróżujących kamperem i to z bardzo wielu powodów. Jednym z nich są z pewnością szerokie, bezpieczne drogi i bezpłatne autostrady. Poza tym obowiązujące w Szwecji prawo pozwala zatrzymać się na jedną noc praktycznie wszędzie poza miastem. A promy do Szwecji kursują regularnie. Warto więc wybrać się do Szwecji choćby na kilka dni, żeby poznać ten piękny, dziki i niezwykle przyjazny turystom kraj.

Co warto zobaczyć w Szwecji

Szwecja to bardzo duży kraj.  Chcąc zwiedzić ją kamperem powinieneś dokładnie zaplanować swoją trasę. Zależy Ci, żeby zwiedzić przepiękny Sztokholm? A może chciałbyś spędzić noc w lodowym hotelu i zobaczyć zorzę polarną? Warto się zastanowić na czym najbardziej Ci zależy i odpowiednio zaplanować podróż. Atrakcji turystycznych w Szwecji jest bardzo dużo, a zwiedzając ją samochodem, możemy wybrać to, co interesuje nas najbardziej.

 • Piękna i dzika natura Szwecji

W Szwecji znajduje się bardzo dużo niezwykle interesujących parków krajobrazowych. Jeśli lubisz dziką przyrodę, powinieneś wybrać się choćby do Skanii, żeby zwiedzić trzy niezwykłe przyrodnicze rezerwaty. W Skanii możesz również obejrzeć liczne zamki i dworki, które często są otwarte dla zwiedzających.

 • Klimatyczne nadmorskie miejscowości

Na południu Szwecji zieleń przeplata się z małymi miasteczkami i rybackimi wioskami, które zauroczą Cię swoim wyjątkowym klimatem i nadmorską architekturą.

 • Lodowy hotel w Jukkasjärvi – w szwedzkiej części Laponii.

Jeżeli chciałabyś jednak dojechać do północnych krańców Szwecji, warto zobaczyć lodowy hotel.  To najstarszy tego typu obiekt na świecie, w którym całe wyposażenie powstało z lodowych bloków i tylko łazienki znajdują się w ogrzewanym budynku. Hotel roztapia się w połowie kwietnia i jest na nowo budowany w listopadzie.

 • Sztokholm i Göteborg

Podróżując po Szwecji, powinieneś również odwiedzić stolicę. Dostojny Sztokholm nazywany bywa „Wenecją Północy”, ponieważ został zbudowany na 14 wyspach i wysepkach połączonych 53 mostami. Z kolei Göteborg to miasto portowe i największe centrum uniwersyteckie w całej Skandynawii, znane z licznych kanałów, po których pływają specjalne łodzie.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany długości i warunków promocji. Informacje na temat procedur i środków zapobiegawczych stosowanych na promach Unity Line  podczas pandemii COVID-19 są dostępne na naszej stronie internetowej.

Rezerwacja i informacje:

+48 91 88 02 909

rezerwacje@unityline.pl

DO POBRANIA