Odkryj Szwecję na motocyklu - wycieczka do Szwecji

O ofercie

Wolność. Swobodna jazda i zwiedzanie Skandynawii na swoich własnych warunkach. Wszystkim, którzy nie wyobrażają sobie wymarzonego wyjazdu bez motocykla, przedstawiamy świetną propozycję.

Wygodna kabina oraz miejsce dla Twojej ukochanej maszyny – w obie strony! Na promie odpoczniesz, zjesz i zregenerujesz siły przed wyprawą do Szwecji. Na miejscu, możesz zwiedzać do woli aż do dwóch tygodni! Po tym czasie wracasz promem do Polski.

Podróżujecie we dwójkę na jednym motocyklu? Świetnie! Cena oferty się nie zmienia!

  • Przejazd w dwie strony promem Polonia lub Skania na trasie Świnoujście-Ystad-Świnoujście (dla 1 lub 2 osób).
  • Miejsce w kabinie 4 osobowej w obie strony (w przypadku wyjazdu 2 osób cała kabina 2 osobowa).
  • Przewóz motocykla w obie strony.
  • Kupon na lunch box na trasie Świnoujście-Ystad.
  • Dodatek paliwowy i ekologiczny.
  • Oferta tylko i wyłącznie dla podróżujących motocyklem.
  • Oferta specjalna, po opłaceniu nie podlega zwrotowi
  • Oferta ważna na wyjazdy i powroty każdego dnia tygodnia.
  • W przypadku chęci wykupienia kabiny na własność należy dopłacić za pozostałe łóżka w kabinie zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  • liczba miejsc limitowana.

Szwecja to idealny kraj dla motocyklistów. Na pewno bardziej Cię zachwyci niż inne kraje europejskie. Bliski kontakt z naturą, kręte leśne drogi, tysiące jezior i piękne skaliste wybrzeże, dzięki któremu zobaczysz widoki zapierające dech w piersiach. Taka jest właśnie Szwecja z perspektywy dwóch kółek.

Motocyklem na prom

Prom dla motocyklistów to bardzo wygodny środek transportu. Dlatego wielu z nich poza rejsem przez Bałtyk decyduje się również na korzystanie z lokalnych promów w czasie zwiedzania Szwecji. Są to oczywiście mniejsze jednostki. Warto pamiętać, że miejsca na motocykle w Szwecji są zawsze oznaczone wielkimi literami MC.

Dlaczego właśnie Szwecja?

Szwecja to ogromny kraj, półtora razy większy od Polski. Ale gęstość zaludnienia jest tu pięciokrotnie mniejsza, przy czym duża część Szwedów mieszka w największych miastach lub na południu kraju. Możesz więc dojechać do miejsc nietkniętych ludzką ręką – szczególnie w północnej części Szwecji. To prawdziwy raj dla miłośników dzikiej przyrody i pięknych widoków. A motocykl pozwoli Ci dotrzeć w najbardziej odludne zakątki.

Szwedzkie drogi

Drogi i cała infrastruktura w Szwecji są bardzo dobrze utrzymane i rozplanowane. Szwedzi mają dobrą jakość autostrad i dróg ekspresowych i co ważne, drogi w Szwecji są darmowe. Trudno więc sobie wyobrazić lepsze miejsce na wycieczkę motocyklową niż Szwecja. Kręte drogi wśród dzikiej przyrody z pewnością dostarczą Ci niesamowitych wrażeń. Możesz też odwiedzić odległe miasteczka i wioski, żeby sprawdzić, jak wygląda życie na szwedzkiej prowincji, poznać tutejszą kulturę i zwyczaje.