Gigantyczne klocki Lego tuż przy drodze? Położony w malowniczej Jutlandii Legolland Billund w taki sposób wita przyjezdnych. Od roku 1968, w którym zbudowano park, odwiedziło go już kilka pokoleń dzieci. Towarzyszyła im maksyma zawarta w nazwie klokców – duński sktót LEg GOdt, czyli po prostu „Baw się dobrze“.

Największy Legoland na świecie

W największym Legolandzie na świecie niezapomniane emocje są gwarantowane. W części Miniland znajdziemy niezwykłą rekonstrukcje znanych miast i budowli z całego świata – wszystko z klocków Lego.

W Legoredo Town – krainie kowbojów, Indian i dzikich zwierząt będziemy pod wrażeniem realności budowli. Tam również czeka nas przejażdżka indiańskim kanu i skok z prawdziwego wodospadu. Atrakcje nie ominą śmiałków, którzy wstąpią do Piratlandu, tajemniczego zamku rycerskiego Knights Kingdom czy dynamicznego Adventureland.

W nowoczesnym Lego City czas umilą pędzące kolejki, wirujące machiny lub przejażdżki pociągiem i łodzią! Cały dzień w zawrotnym tempie z pewnością nie wyczerpuje wrażeń. Kolejne czekają w Lego Imagination Zone, gdzie można pójść do kina 4D, zagrać w najnowsze gry komputerowe lub samodzielnie zaprogramować robota.

Każdy, kto jest dzieckiem lub chciałby przez chwilę się nim poczuć, powinien tam pojechać. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj bilet na prom!