1. Prom ‘POLONIA’ będzie wyłączony z eksploatacji z powodu okresowego remontu stoczniowego w okresie od 16.01.2022 do 13.02.2022
  Ostatni rejs promu przed wyłączeniem - 15.01.2022 (sobota), odejście z Ystad do Świnoujścia o godzinie 22.30. Powrót do serwisu planowany jest na 14.02.2022, z odejściem ze Świnoujścia o godz.13.00
  W związku z powyższym, rezerwacje miejsc dla pojazdów ciężarowych i naczep będą przyjmowane, a następnie przewozy realizowane pozostałymi promami serwisu UNITY LINE®, tj.:

  • m/f ‘COPERNICUS’, m/f ’GALILEUSZ’, m/f ‘GRYF’ i m/f ‘WOLIN’ – na linii do Trelleborga;
  • m/f ’JAN ŚNIADECKI’, m/f ‘SKANIA’ – na linii do Ystad.
 1. Ze względu na tymczasową zmianę organizacji ruchu na zewnętrznych placach i drogach dojazdowych do odprawy dla pojazdów ciężarowych i osobowych na Terminalu Promowym Świnoujście, prosimy o dokładne zwracanie uwagi na oznaczenia pionowe i poziome na dojeździe do odprawy samochodów osobowych i ciężarowych.

Rozkład rejsów

 • 21 stycznia m/f Skania

  Rejs nocny

  23:00odejście

  06:30przyjście

  Świnoujście Ystad

  21 stycznia m/f Polonia

  Rejs dzienny

  13:00odejście

  20:15przyjście

  Świnoujście Ystad

  21 stycznia Cargo m/f Jan Sniadecki

  Rejs dzienny

  05:45odejście

  13:15przyjście

  Świnoujście Ystad

Tymczasowy Rozkład Rejsów 16.12.2021 - 31.03.2022

Rozkład rejsów Polska-Szwecja

Chcesz zaplanować podróż do Skandynawii? Sprawdź, kiedy odpływają nasze promy do Szwecji, a także te wypływające w drogę powrotną. Wybierz kursy, które najbardziej Ci odpowiadają i zarezerwuj bilety. Niezapomniana podróż, jaką zapewnią Ci nasze promy pasażerskie, jest na wyciągnięcie ręki!

Promy Świnoujście-Ystad

Połączenie promowe do Ystad to nasza specjalność. W tym szwedzkim mieście poczujesz prawdziwie skandynawski klimat. Na trasie Świnoujście-Ystad pływają zarówno pasażerskie, jak i ładunkowe promy do Szwecji obsługiwane przez Unity Line. Terminal w Świnoujściu znajduje się ok. 500 m od Dworca Głównego PKP, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie — parking samochodowy.

Ze Świnoujścia do Ystad odpływają przede wszystkim nasze flagowe promy pasażerskie do Szwecji: Polonia oraz Skania, a także prom ładunkowy Jan Śniadecki. Bez względu na to, czy chcesz wypłynąć w ciągu dnia, czy na noc, znajdziesz odpowiednią ku temu możliwość.

Promy Ystad-Świnoujście

Odpływają każdego dnia i są obsługiwane przez te same promy pasażerskie oraz promy ładunkowe z naszej floty. Podobnie jak promy na trasie Polska-Szwecja, tak te w drogę powrotną wypływają zarówno w ciągu dnia, jak i na noc. Jako pasażer możesz liczyć na komfortową kabinę, w której zregenerujesz siły, świetne posiłki w promowych restauracjach i szereg innych opcji rozrywkowych. Nieco ponad 7-godzinna trasa Ystad-Świnoujście upłynie szybko i przyjemnie!

Promy Świnoujście-Trelleborg

Trelleborg jest jednym z największych portów promowych i transportu intermodalnego w całej Skandynawii. Jest głównym węzłem komunikacyjnym między Europą Środkową a Północną. Każdego roku obsługuje 2 mln pasażerów i więcej niż 500 000 ciężarówek. Pływają tu aż 4 nasze promy towarowe do Szwecji: Gryf, Copernicus, Wolin oraz Galileusz – funkcjonują również jako promy towarowe do Szwecji. Przeprawa trwa ok. 7 godzin.

Promy Trelleborg-Świnoujście

Unity Line obsługuje również trasę z Trelleborga do Polski. Codziennie wypływamy z południowej Szwecji do Świnoujścia – zachęcamy do odbycia szybkiej podróży, zarówno w ciągu dnia, jak i nocą.

Dojeżdżasz na promy Polska-Szwecja do Świnoujścia ze Szczecina? Skorzystaj z możliwości dojazdu pod sam terminal – możemy zarezerwować Ci miejsce w autobusie na tej trasie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby uzyskać więcej informacji. Życzymy udanej podróży!