Rozkład rejsów

  • 07 grudnia m/f Skania

    Rejs nocny

    23:00odejście

    06:30przyjście

    Świnoujście Ystad

Świąteczny Rozkłady Rejsów

Rozkład rejsów Polska-Szwecja

Chcesz zaplanować podróż do Skandynawii? Sprawdź, kiedy odpływają nasze promy do Szwecji, a także te wypływające w drogę powrotną. Wybierz kursy, które najbardziej Ci odpowiadają i zarezerwuj bilety. Niezapomniana podróż, jaką zapewnią Ci nasze promy pasażerskie, jest na wyciągnięcie ręki!

Promy Świnoujście-Ystad

Połączenie promowe do Ystad to nasza specjalność. W tym szwedzkim mieście poczujesz prawdziwie skandynawski klimat. Na trasie Świnoujście-Ystad pływają zarówno pasażerskie, jak i ładunkowe promy do Szwecji obsługiwane przez Unity Line. Terminal w Świnoujściu znajduje się ok. 500 m od Dworca Głównego PKP, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie — parking samochodowy.

Ze Świnoujścia do Ystad odpływają przede wszystkim nasze flagowe promy pasażerskie do Szwecji: Polonia oraz Skania, a także prom ładunkowy Jan Śniadecki. Bez względu na to, czy chcesz wypłynąć w ciągu dnia, czy na noc, znajdziesz odpowiednią ku temu możliwość.

Promy Ystad-Świnoujście

Odpływają każdego dnia i są obsługiwane przez te same promy pasażerskie oraz promy ładunkowe z naszej floty. Podobnie jak promy na trasie Polska-Szwecja, tak te w drogę powrotną wypływają zarówno w ciągu dnia, jak i na noc. Jako pasażer możesz liczyć na komfortową kabinę, w której zregenerujesz siły, świetne posiłki w promowych restauracjach i szereg innych opcji rozrywkowych. Nieco ponad 7-godzinna trasa Ystad-Świnoujście upłynie szybko i przyjemnie!

Promy Świnoujście-Trelleborg

Trelleborg jest jednym z największych portów promowych i transportu intermodalnego w całej Skandynawii. Jest głównym węzłem komunikacyjnym między Europą Środkową a Północną. Każdego roku obsługuje 2 mln pasażerów i więcej niż 500 000 ciężarówek. Pływają tu aż 4 nasze promy towarowe do Szwecji: Gryf, Copernicus, Wolin oraz Galileusz – funkcjonują również jako promy towarowe do Szwecji. Przeprawa trwa ok. 7 godzin.

Promy Trelleborg-Świnoujście

Unity Line obsługuje również trasę z Trelleborga do Polski. Codziennie wypływamy z południowej Szwecji do Świnoujścia – zachęcamy do odbycia szybkiej podróży, zarówno w ciągu dnia, jak i nocą.

Dojeżdżasz na promy Polska-Szwecja do Świnoujścia ze Szczecina? Skorzystaj z możliwości dojazdu pod sam terminal – możemy zarezerwować Ci miejsce w autobusie na tej trasie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby uzyskać więcej informacji. Życzymy udanej podróży!