Promy pasażerskie Unity Line

Z dumą prezentujemy naszą flotę gwarantującą bezpieczną podróż do Skandynawii. Poznaj najpopularniejszy na Bałtyku prom Polonia pływający na trasie Świnoujście - Ystad oraz prom Skania, uzupełniający rozkład rejsów na tej trasie. Przekonaj się jak atrakcyjne mogą być rejsy do Szwecji. Wybierz najlepszy kierunek wycieczki - Skandynawia. Sprawdź ceny na bilety promowe do Szwecji. Poznaj ofertę Unity Line.

promy ze Świnoujścia

Rejsy do Szwecji

Brak wyników

Promy Unity Line – płyń bezpiecznie ze sprawdzoną flotą

Flota Unity Line obejmuje promy pasażerskie oraz ładunkowo-pasażerskie, które zapewniają przyjemną podróż z Polski do Szwecji oraz w drogę powrotną. Poznaj bliżej nasze promy i wybierz ten, który zapewni Ci podróż zgodnie z oczekiwaniami: do malowniczego Ystad lub do Trelleborga.

Promy do Szwecji Unity Line

Unity Line dysponuje dwiema jednostkami przystosowanymi do transportu osobowego. Są to promy pasażerskie:

Polonia

To nasz flagowy prom pasażerski, który gwarantuje bezpieczną, wygodną podróż do Ystad – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Statek zapewnia przestronne, spokojne kabiny, odpowiednie dla singli, jak również całych rodzin. Na pokładzie znajdują się także 2 restauracje, kafeteria, dyskoteka, pub, 2 bary koktajlowe, bar przekąskowy oraz bogato zaopatrzone sklepy. Atrakcji nie zabraknie!

Skania

To drugi prom pasażerski we flocie Unity Line. Kursuje codziennie, w ruchu wahadłowym, naprzemiennie z Polonią. Dzięki temu możliwa jest rezerwacja promu do Szwecji i z powrotem nawet tego samego dnia. Wypłyń ze Świnoujścia na noc, prześpij się wygodnie, w ciągu dnia zwiedź malownicze Ystad lub po uprawiaj nordic walking wzdłuż klimatycznej plaży, a kolejnej nocy wróć do Polski z samymi pozytywnymi wrażeniami!

W naszej flocie pływa również 5 jednostek ładunkowo-pasażerskich: Gryf, Wolin, Galileusz, Jan Śniadecki oraz Copernicus. Pływają regularnie na trasach do Ystad oraz Trelleborga.

Rezerwacja promu Ystad-Świnoujście – jak to zrobić?

Bukowanie promu z nami jest naprawdę proste! Wybierz prom do Szwecji Unity Line, który najlepiej odpowiada Twoim planom podróżniczym i zarezerwuj podróż na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz, rezerwacja promu może być też przyjęta telefonicznie. Ty decydujesz.

Pamiętaj: im wcześniej zaplanujesz podróż promami Unity Line, na tym korzystniejsze warunki cenowe możesz liczyć. Nie czekaj. Skandynawia jest na wyciągnięcie ręki. Wybierz się tam wspólnie z nami!

Wyrusz w bezpieczną i sprawną podróż do Szwecji z Unity Line. Sprawdź rozkład rejsówi zabukuj swój prom. Zapraszamy!