Promy pasażerskie Unity Line

Z dumą prezentujemy naszą flotę gwarantującą bezpieczną podróż do Skandynawii. Poznaj najpopularniejszy na Bałtyku prom Polonia pływający na trasie Świnoujście - Ystad oraz prom Skania, uzupełniający rozkład rejsów na tej trasie. Przekonaj się jak atrakcyjne mogą być rejsy do Szwecji. Wybierz najlepszy kierunek wycieczki - Skandynawia. Sprawdź ceny na bilety promowe do Szwecji. Poznaj ofertę Unity Line.

promy ze Świnoujścia

Rejsy do Szwecji

Brak wyników

Promy Unity Line – płyń bezpiecznie ze sprawdzoną flotą

Flota Unity Line obejmuje promy pasażerskie oraz ładunkowo-pasażerskie, które zapewniają przyjemną podróż z Polski do Szwecji oraz w drogę powrotną. Poznaj bliżej nasze promy i wybierz ten, który zapewni Ci podróż zgodnie z oczekiwaniami: do malowniczego Ystad lub do Trelleborga. Wszystkie promy Polska-Szwecja rozpoczynają swoją podróż w Świnoujściu, a porty w Ystad i Trelleborgu są oddalone od siebie o zaledwie 50 km, dlatego czas podróży na tych trasach jest zbliżony – wynosi ok. 7-7,5 h. Zapewniamy komfortowe rejsy po Bałtyku z możliwością noclegu w prywatnej kabinie i skorzystania z licznych atrakcji.

Pasażerskie promy do Szwecji Unity Line

Unity Line dysponuje dwiema jednostkami przystosowanymi do transportu osobowego. Polonia i Skania są to promy pasażerskie, pływają  w barwach Unity Line od 1995 i 2008 roku.

Polonia

To nasz flagowy prom pasażerski, który gwarantuje bezpieczną, wygodną podróż do Ystad – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Statek zapewnia przestronne, spokojne kabiny, odpowiednie dla singli, jak również całych rodzin. Na pokładzie znajdują się także 2 restauracje, kafeteria, dyskoteka, pub, 2 bary koktajlowe, bar przekąskowy oraz bogato zaopatrzone sklepy. Atrakcji nie zabraknie! Polonia dysponuje 212 kabinami oraz 918 miejscami pasażerskimi. Znajdują się tu również 2 sale konferencyjne (na 100 i 200 osób), dlatego naszą ofertę kierujemy także do klientów biznesowych.

Skania

To drugi prom pasażerski we flocie Unity Line. Kursuje codziennie, w ruchu wahadłowym, naprzemiennie z Polonią. Dzięki temu możliwa jest rezerwacja promu do Szwecji i z powrotem nawet tego samego dnia. Wypłyń ze Świnoujścia na noc, prześpij się wygodnie, w ciągu dnia zwiedź malownicze Ystad lub po uprawiaj nordic walking wzdłuż klimatycznej plaży, a kolejnej nocy wróć do Polski z samymi pozytywnymi wrażeniami! Prom  Skania ma 196 kabin i 900 miejsc pasażerskich. Na pokładzie znajdują się też 2 sale konferencyjne (na 60 i 48 osób), dlatego prom Skania to idealne miejsce do zorganizowania konferencji lub wyjazdu firmowego.

Ładunkowo-pasażerskie promy do Szwecji Unity Line

W naszej flocie pływa również 5 jednostek ładunkowo-pasażerskich: Gryf, Wolin, Galileusz, Epsilon oraz Copernicus. Pływają regularnie na trasach do Ystad oraz Trelleborga.

Gryf

M/F Gryf to prom ładunkowo-samochodowy, który przewozi samochody ciężarowe i pasażerów zmotoryzowanych. Prom samochodowy Gryf pływa na linii Świnoujście-Trelleborg – w barwach Unity Line od 2005 roku. Dzięki trzem pokładom ładunkowym Gryf może jednorazowo przewieźć ok. 100 zestawów drogowych. Na czwartym pokładzie mieszczą się kafeteria i Bar Nemo, a do dyspozycji pasażerów jest również sklep otwarty w określonych godzinach. Prom samochodowy Gryf oferuje 180 miejsc pasażerskich i 70 kabin.

Wolin

Prom pasażersko-kolejowo-samochodowy pływający w barwach Unity Line od 2007 roku jest równocześnie najdłuższym promem obsługującym trasę Świnoujście-Trelleborg. Na pokładzie znajduje się 370 miejsc pasażerskich i 70 kabin, a prom samochodowy Wolin może jednorazowo przewieźć 85-90 zestawów drogowych i 50 samochodów osobowych. Pasażerowie mają do dyspozycji kafeterię, bar, sklep i saunę.

Galileusz

M/f Galileusz to prom do Szwecji przeznaczony do transportu samochodów ciężarowych i pasażerów zmotoryzowanych, który w barwach Unity Line pływa od 2006 roku. Na trzech pokładach Galileusz może jednorazowo przewozić 90 samochodów ciężarowych i 160 osób. Na pokładzie promu znajduje się 51 kabin, a także bar, kafeteria i sklep.

Copernicus

Siostrzany prom Galileusza od 2018 roku pływa w barwach Unity Line. Ten prom do Szwecji oferuje 160 miejsc pasażerskich i 51 kabin, a także miejsca dla 90-100 ciężarówek standardowych.

Epsilon

M/F Epsilon to prom przeznaczony do transportu samochodów ciężarowych i pasażerów zmotoryzowanych. W barwach Unity Line pływa od 2024 roku.

Rezerwacja promu Ystad-Świnoujście – jak to zrobić?

Bukowanie promu z nami jest naprawdę proste! Wybierz prom do Szwecji Unity Line, który najlepiej odpowiada Twoim planom podróżniczym i zarezerwuj podróż na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz, rezerwacja promu może być też przyjęta telefonicznie. Ty decydujesz.

Wyrusz w bezpieczną i sprawną podróż do Szwecji z Unity Line. Sprawdź rozkład rejsówi zabukuj swój prom. Zapraszamy!