Wycieczki do Skandynawii

Oferty Unity Line nie ograniczamy jedynie do organizacji przejazdów promem do Szwecji na linii Świnoujście – Ystad. Naszym pasażerom proponujemy także kompleksową organizację każdej wycieczki do Skandynawii z przejazdem i pobytem. Przejazd  promami to coś więcej niż podróż. Przekonaj się, jak ciekawe mogą być rejsy do Szwecji ze Świnoujścia. Poznaj naszą ofertę wycieczek do Szwecji, Danii i Norwegii dla pasażerów indywidualnych, także z całymi rodzinami.

Rejsy do Szwecji i Kopenhagi, wycieczki po Skandynawii

Wycieczki promem do Szwecji – wypłyń z Unity Line!

Unity Line to nie tylko rejsy do Szwecji. Pozwól, że zadbamy zarówno o to, byś bezpiecznie i komfortowo dotarł do Ystad, jak i o to, byś odkrył piękno Skandynawii i doskonale spędził tu czas. Organizujemy niezapomniane wycieczki promem do Skandynawii – grupowe oraz indywidualne. Zaplanuj z nami swój pobyt w Szwecji, Danii lub Norwegii od A do Z!

Organizujemy wycieczki do Szwecji, Danii i Norwegii ze Szczecina i Świnoujścia

Świnoujście jest miejscem startu wszystkich rejsów organizowanych przez Unity Line. To tu wsiadasz na pokład flagowej „Polonii” lub innego naszego promu i wyruszasz w wyjątkową podróż. Powierz nam organizację całej wyprawy – bez względu na to, czy ma to być rodzinna wycieczka do Szwecji, na weekend, zaplanowana impreza integracyjna dla zespołu, czy szkolny rejs wycieczkowy promem po Bałtyku.

Rejsy wycieczkowe z Polski – oferta indywidualna

Marzy Ci się wycieczka promem do Szwecji? Wypłyń z nami ze Świnoujścia w niezapomniany rejs. Zatrzymaj się w malowniczym Ystad albo wyrusz dalej. Kopenhaga, Lund, Malmö… dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ponad 25 lat doświadczenia sprawia, że znamy Skandynawię jak własną kieszeń. Wykorzystujemy tę bogatą wiedzę, aby planować najlepsze wycieczki promowe do Szwecji, Danii czy Norwegii dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zobacz, jak wiele atrakcji czeka na wyciągnięcie ręki!

Szybki wypad do Ystad?

Rejsy promowe ze Świnoujścia do Ystad to niezapomniane doświadczenie. Około 7 godzin – tyle wystarczy, byś znalazł się w Szwecji i rozpoczął małą lub wielką przygodę. Co powiesz na to, by zwiedzić to urokliwe miasteczko i zostać tu np. na weekend? Średniowieczna starówka, malownicze, typowo skandynawskie klimaty… czy potrzeba czegoś więcej? Podczas wycieczki do Szwecji warto zatrzymać się w Ystad choćby po to, by zobaczyć XIII-wieczny Kościół Najświętszej Marii Panny – jeden z najstarszych kościołów ceglanych w Skanii – a także Muzeum Miejskie w dawnym klasztorze franciszkanów oraz Muzeum Sztuki z kolekcją dzieł szwedzkich i duńskich artystów. Około 20 km od Ystad znajduje się też Ales Stenar, czyli szwedzkie Stonehenge, a zaledwie 10 km od miasta mieści się imponujący Zamek Marsvinsholm.

P.S. Jeśli jesteś fanem szwedzkich kryminałów, zainteresuje Cię, że to właśnie z Ystad pochodzi Henning Mankell! Oprócz miejsc związanych ze słynnym komisarzem Wallanderem warto też odwiedzić Ystad Studios Visitor Center, gdzie znajdują się oryginalne scenografie z filmów na podstawie powieści Mankella czy „Mostu nad Sundem”.

A może bilet do Kopenhagi?

Ystad od Kopenhagi dzieli tylko kilkadziesiąt kilometrów. W ramach wycieczki promem do Szwecji zorganizujemy komfortowy dojazd do stolicy Danii i pomożemy Ci zaaranżować cały pobyt. Przejazd przez Most Øresund to doświadczenie, które na długo zapadnie Ci w pamięć, tak jak komfortowy nocleg, a przede wszystkim – niesamowity klimat Kopenhagi. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Kopenhaga to miasto przyjazne turystom, które oferuje mnóstwo wspaniałych atrakcji, takich jak Ogrody Tivoli, pomnik Małej Syrenki, Pałac Amalienborg, parlament duński Christiansborg czy dzielnica portowa Nyhavn.

Wycieczki promem – oferta grupowa

Unity Line organizuje również grupowe wyjazdy promem do Szwecji. Bez względu na to, czy myślisz o rejsie edukacyjnym dla dzieci i młodzieży, wyjeździe integracyjnym dla pracowników czy wypadzie do Skandynawii z większą grupą znajomych – skorzystaj z naszej pomocy!

Wyjazdy dla dzieci i młodzieży

Wycieczka promem do Szwecji będzie ciekawym urozmaiceniem szkolnej rutyny lub pomysłem na wakacyjną przygodę czy zieloną szkołę. Pomożemy zaplanować krótsze lub dłuższe pobyty na terenie Ystad i okolic lub w innej lokalizacji. Zadbamy o transport, nocleg i wiele więcej.

Wycieczka promem do Skandynawii to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania na żywo z inną kulturą. Skandynawowie świetnie mówią po angielsku, dlatego rejsy wycieczkowe dla dzieci i młodzieży to okazja, by w naturalnym środowisku trenować umiejętności językowe przed egzaminem ósmoklasisty czy egzaminem maturalnym. Skandynawia zachwyca też przepiękną naturą, zachwycającymi zabytkami i atrakcjami uwielbianymi przez dzieci, takimi jak duński Legoland!

Rejs wycieczkowy do Szwecji – impreza panieńska lub kawalerska

Pożegnaj stan panieński lub kawalerski z pompą i w niezwykły sposób. Najpierw impreza na promie, a potem relaks w otoczeniu skandynawskiej natury lub aktywne zwiedzanie. Możesz połączyć ten rejs z wizytą w Kopenhadze. Inna opcja to 2-dniowy rejs panieński/kawalerski, podczas którego wizyta w Ystad to tylko krótki przystanek podczas imprezowania.

Firmowe rejsy do Szwecji

Urządź z nami imprezę integracyjną lub dłuższy wyjazd – na przykład rejs jednodniowy do Szwecji połączony ze szkoleniem pracowników lub ciekawymi aktywnościami. Wędkowanie, jazda na rowerach, wyprawa śladem słynnego komisarza Wallandera… możliwości są nieskończone. Wycieczka promem to okazja, by lepiej poznać swoich pracowników i zadbać o dobrą integrację zespołu. Na pokładach naszych promów znajdują się klimatyzowane i bogato wyposażone sale konferencyjne. Mamy doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzeń, dlatego z nami możesz zrobić wrażenie na swoich pracownikach lub partnerach.

Skandynawskie Podróże – sezonowe wycieczki do Szwecji, Danii i Norwegii

Co roku przygotowujemy atrakcyjne rejsy wycieczkowe obejmujące nie tylko przejazd z Polski do Szwecji, lecz również wyjątkowe programy podróży. Organizujemy wycieczki do Skandynawii od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, które miejsca cieszą się największym zainteresowaniem i w jakim okresie najlepiej je odwiedzić. Z nami możesz zaplanować majówkę, długi weekend, Halloween czy okres przedświąteczny i odwiedzić najpiękniejsze zakątki Szwecji, Danii i Norwegii.

Marzy Ci się weekendowa wycieczka promem na Bornholm? A może masz ochotę na skandynawski GEOspacer po Rezerwacie Przyrody Kullaberg? Jeśli planujesz wyjazd z dziećmi, koniecznie sprawdź tegoroczne oferty wycieczek do najstarszego na świecie Legolandu, który mieści się w duńskim Billund! Spragnionym niezapomnianej wyprawy polecamy natomiast nasze wycieczki do Norwegii, a także świąteczny jarmark w Kopenhadze, który jest uznawany za jeden z najpiękniejszych w Europie!

Poznaj szczegóły naszej oferty i znajdź inspirację dla siebie. Odkryj z nami swoją Skandynawię!