Wycieczki do Skandynawii

Oferty Unity Line nie ograniczamy jedynie do organizacji przejazdów promem do Szwecji na linii Świnoujście – Ystad. Naszym pasażerom proponujemy także kompleksową organizację każdej wycieczki do Skandynawii z przejazdem i pobytem. Przejazd  promami to coś więcej niż podróż. Przekonaj się, jak ciekawe mogą być rejsy do Szwecji ze Świnoujścia. Poznaj naszą ofertę wycieczek do Szwecji i Danii dla pasażerów indywidualnych, także z całymi rodzinami.

Rejsy do Szwecji i Kopenhagi, wycieczki po Skandynawii

Wycieczki promem do Szwecji – wypłyń z Unity Line!

Unity Line to nie tylko rejsy do Szwecji. Pozwól, że zadbamy zarówno o to, byś bezpiecznie i komfortowo dotarł do Ystad, jak i o to, byś odkrył piękno Skandynawii i doskonale spędził tu czas. Organizujemy niezapomniane wycieczki promem do Skandynawii – grupowe oraz indywidualne. Zaplanuj z nami swój pobyt w Szwecji lub Danii od A do Z!

Organizujemy wycieczki do Szwecji ze Świnoujścia

Świnoujście jest miejscem startu wszystkich rejsów organizowanych przez Unity Line. To tu wsiadasz na pokład flagowej „Polonii” lub innego naszego promu i wyruszasz w wyjątkową podróż. Powierz nam organizację całej wyprawy – bez względu na to, czy ma to być rodzinna wycieczka do Szwecji na weekend, zaplanowana impreza integracyjna dla zespołu, czy szkolny rejs wycieczkowy promem po Bałtyku.

Rejsy wycieczkowe z Polski – oferta indywidualna

Marzy Ci się wycieczka promem do Szwecji? Wypłyń z nami ze Świnoujścia w niezapomniany rejs. Zatrzymaj się w malowniczym Ystad albo wyrusz dalej. Kopenhaga, Lund, Malmö… dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ponad 25 lat doświadczenia sprawia, że znamy Skandynawię jak własną kieszeń. Wykorzystujemy tę bogatą wiedzę, aby planować najlepsze wycieczki promowe do Szwecji i Danii dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zobacz, jak wiele atrakcji czeka na wyciągnięcie ręki!

Szybki wypad do Ystad?

Rejsy promowe ze Świnoujścia do Ystad to niezapomniane doświadczenie. Około 7 godzin – tyle wystarczy, byś znalazł się w Szwecji i rozpoczął małą lub wielką przygodę. Co powiesz na to, by zwiedzić to urokliwe miasteczko i zostać tu np. na weekend? Średniowieczna starówka, malownicze, typowo skandynawskie klimaty… czy potrzeba czegoś więcej?

P.S. Jeśli jesteś fanem szwedzkich kryminałów, zainteresuje Cię, że to właśnie z Ystad pochodzi Henning Mankell!

A może bilet do Kopenhagi?

Ystad od Kopenhagi dzieli tylko kilkadziesiąt kilometrów. W ramach zorganizujemy komfortowy dojazd do stolicy Danii i pomożemy Ci zaaranżować cały pobyt. Przejazd przez Most Øresund to doświadczenie, które na długo zapadnie Ci w pamięć, tak jak komfortowy nocleg, a przede wszystkim – niesamowity klimat Kopenhagi. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Klimatyczne noclegi w Skandynawii

Komfortowy hotel w centrum Kopenhagi? A może malowniczy drewniany domek Novasol otoczony zielenią? Miejsce usytuowane blisko najlepszych łowisk w południowej części Szwecji? A może ulokowane w „strategicznym” miejscu, z którego szybko dotrzesz do Göteborga lub Malmö? Zapewnimy Ci idealny nocleg w korzystnej cenie – tak, by wycieczka promem do Skandynawii opłaciła się jeszcze bardziej!

Wycieczki promem – oferta grupowa

Unity Line organizuje również grupowe wycieczki promem do Szwecji. Bez względu na to, czy myślisz o rejsie edukacyjnym dla dzieci i młodzieży, wyjeździe integracyjnym dla pracowników czy wypadzie do Skandynawii z większą grupą znajomych – skorzystaj z naszej pomocy!

Wyjazdy dla dzieci i młodzieży

Wycieczka promem do Szwecji będzie ciekawym urozmaiceniem szkolnej rutyny lub pomysłem na wakacyjną przygodę czy zieloną szkołę. Pomożemy zaplanować krótsze lub dłuższe pobyty na terenie Ystad i okolic lub w innej lokalizacji. Zadbamy o transport, nocleg i wiele więcej.

Rejs wycieczkowy do Szwecji – impreza panieńska lub kawalerska

Pożegnaj stan panieński lub kawalerski z pompą i w niezwykły sposób. Najpierw impreza na promie, a potem relaks w otoczeniu skandynawskiej natury lub aktywne zwiedzanie. Co powiesz na przykład na wycieczkę do Kopenhagi? Inna opcja to 2-dniowy rejs panieński/kawalerski, podczas którego wizyta w Ystad to tylko krótki przystanek podczas imprezowania.

Firmowe rejsy do Szwecji

Urządź z nami imprezę integracyjną lub dłuższy wyjazd – na przykład rejs jednodniowy do Szwecji połączony ze szkoleniem pracowników lub ciekawymi aktywnościami. Wędkowanie, jazda na rowerach, wyprawa śladem słynnego komisarza Wallandera… możliwości są nieskończone.

Poznaj szczegóły naszej oferty i znajdź inspirację dla siebie. Odkryj z nami swoją Skandynawię!