Szukasz ofert pracy na terenie Norwegii? Zastanawiasz się, jak wygląda proces rekrutacyjny? Chcesz wiedzieć, ile wynosi dodatek urlopowy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań możesz uzyskać na żywo i nie wychodząc z domu.

Osoby szukające zatrudnienia lub porady eksperta w dziedzinie prawa pracy mogą skorzystać z nowej usługi uruchomionej przez EURES – bezpłatnego chatu.

W każdy piątek w godzinach od 10:00 do 13:00 doradcy EURES na żywo udzielą odpowiedzi (w języku angielskim) na wszystkie pytania dotyczące pracy w Norwegii.

Rozpocznij czat >>

wybierając norweskiego konsultanta z listy

European Employment Services, czyli sieć doradców, została powołana przez Komisję Europejską w 1993 roku. Instytucja wspiera osoby, które szukają pracy za granicą oraz pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem obcokrajowców. Sieć doradców EURES tworzą doświadczeni specjaliści, którzy znają mechanizmy zatrudnienia oraz orientują się najnowszych zmianach przepisów w prawie pracy. Świadczą usługi z zakresu pośrednictwa pracy, ukierunkowania i dopasowania ofert, oraz udzielania informacji na temat praktycznych, prawnych i administracyjnych kwestii dotyczących mobilności pracowników na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Szwajcarii i Lichtensteinu, a także Norwegii.