Bilet do Kopenhagi

O ofercie

Podczas rejsów nocnych 50% zniżki na ceny kabin na promach Polonia i Skania. Rabat obowiązuje na kabiny zarezerwowane 24 godziny robocze przed planowanym rejsem. Rabat nie obowiązuje przy wykupieniu kabiny bezpośrednio na promie.

Z oferty "Bilet do Kopenhagi" dla pasażera pieszego można skorzystać tylko i wyłącznie w dniach kursowania autobusu 866.

Bilet do Kopenhagi W jedną stronęW dwie strony
Dorosły, emeryt, rencista, uczniowie i studenci do 26 lat196 PLN364 PLN
Samochód osobowy + kierowca (do 6 m długości)420 PLN820 PLN
Dodatkowa osoba w pojeździe (max 8 osób)94 PLN168 PLN

Cena zawiera

Uwagi
    • Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie i wykupienie rezerwacji przejazdu oraz podanie ostatecznej listy osób korzystających z oferty nie później niż 24 godziny robocze (pon.-pt. 8:00-18:00 i w sob. 8:30-15:30) przed rozpoczęciem rejsu wynikającym z rozkładu. Bilet nie podlega zwrotowi. W przypadku zgłoszenia dodatkowych osób w samochodzie w dniu wyjazdu (bezpośrednio na terminalu), osoby te będą zobowiązane do wykupienia biletu według cennika z taryfy bez samochodu (bilet dla osoby pieszej).
    • Rezerwacja i wykupienie oferty jest możliwe za pośrednictwem Telefonicznej Obsługi Rezerwacji, w Biurze Podróży Unity Line w Szczecinie oraz biurach Agentów na terenie kraju i w Kopenhadze
    • Liczba ofert limitowana.
    • W sprawie oferty dotyczącej samochodu powyżej 6 m długości oraz samochodu z przyczepą skontaktuj się z Telefoniczną Obsługą Rezerwacji: +48 91 88 02 909, lub napisz na adres rezerwacje@unityline.pl