Wycieczki promem do Kopenhagi

Wycieczka do Kopenhagi - szczegóły oferty

Podczas rejsów nocnych 50% zniżki na ceny kabin na promach Polonia i Skania. Rabat obowiązuje na kabiny zarezerwowane 24 godziny robocze przed planowanym rejsem. Rabat nie obowiązuje przy wykupieniu kabiny bezpośrednio na promie.

Z oferty "Bilet do Kopenhagi" dla pasażera pieszego można skorzystać tylko i wyłącznie w dniach kursowania autobusu 866.

Bilet do KopenhagiW jedną stronęW dwie strony
Pieszy dorosły249,75 PLN468 PLN
Motocykl + kierowca382,50 PLN711 PLN
Samochód osobowy + kierowca (do 6 m długości)571,50 PLN1057,50 PLN
Samochód osobowy + przyczepa + kierowca (do 6 m długości)922,50 PLN1777,50 PLN
Samochód + kierowca (powyżej 6 m długości)877,50 PLN1687,50 PLN
Samochód osobowy + przyczepa + kierowca (powyżej 6 m długości)1485 PLN2886,75 PLN
Karnet 10-przejazdowy / samochód + kierowca (do 6 m długości)4414,50 PLN-
Karnet 10-przejazdowy / samochód + kierowca (powyżej 6 m długości)7650 PLN-

Cena zawiera

  • Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie i wykupienie rezerwacji przejazdu oraz podanie ostatecznej listy osób korzystających z oferty nie później niż 24 godziny robocze (pon.-pt. 8:00-18:00 i w sob. 8:30-15:30) przed rozpoczęciem rejsu wynikającym z rozkładu. Bilet nie podlega zwrotowi. W przypadku zgłoszenia dodatkowych osób w samochodzie w dniu wyjazdu (bezpośrednio na terminalu), osoby te będą zobowiązane do wykupienia biletu według cennika z taryfy bez samochodu (bilet dla osoby pieszej).
  • Rezerwacja i wykupienie oferty jest możliwe za pośrednictwem Telefonicznej Obsługi Rezerwacji, w Biurze Podróży Unity Line w Szczecinie oraz biurach Agentów na terenie kraju i w Kopenhadze
  • Liczba ofert limitowana.
  • W sprawie oferty dotyczącej samochodu powyżej 6 m długości oraz samochodu z przyczepą skontaktuj się z Telefoniczną Obsługą Rezerwacji: +48 91 88 02 909, lub napisz na adres rezerwacje@unityline.pl

Marzyłeś o tym, żeby zwiedzić Kopenhagę, ale jakoś nie było dobrej okazji? Zawsze nurtowało Cię to miasto, ale nigdy nie było po drodze? Mamy dla Ciebie super ofertę. Zarezerwuj prom, popłyń do Ystad i stamtąd wybierz się prosto do Kopenhagi. Możesz jechać swoim samochodem albo autobusem, jeżeli preferujesz piesze zwiedzanie.

Most nad Sundem

Kopenhaga na pewno Cię nie rozczaruje. To jedno z piękniejszych europejskich miast, a przy tym starówka jest na tyle mała, że swobodnie możesz zwiedzić Kopenhagę spacerując. Ale zanim trafisz do Kopenhagi, będziesz miał okazję przejechać się słynnym mostem Öresundsbron, który łączy stolicę Danii ze szwedzkim Malmö. Most ten ma długość prawie 8 kilometrów i jest drugim co do długości mostem na świecie.

A co warto zobaczyć w Kopenhadze?

W Kopenhadze znajdziesz wiele atrakcji turystycznych, warto więc wcześniej zaplanować, na czym Ci najbardziej zależy.

Śladem Hansa Christiana Andersena

Możesz odwiedzić dom, w którym mieszkał znany autor baśni. To jeden z kolorowych budynków na malowniczym nabrzeżu Nyhavn, które jest wizytówką Kopenhagi. A potem udać się na promenadę Langeline, żeby zrobić zdjęcie Małej Syrence, która jest symbolem miasta.

Amalienborg – zimowa rezydencja rodziny królewskiej

Jeżeli wolisz bardziej prestiżowe zabytki, to masz okazję odwiedzić barokowy kompleks pałacowy z pięknymi ogrodami i muzeum. Jak będziesz miał szczęście, trafisz na zmianę warty Duńskiej Gwardii Królewskiej na głównym dziedzińcu.

Ogrody Tivoli

To jeden z najstarszych lunaparków w otoczeniu pięknej i zadbanej zieleni, gdzie często odbywają się różne imprezy i koncerty. W sezonie możesz obejrzeć tu kolekcję 80.000 tulipanów.

Wolne Miasto Christiania

Niezwykła dzielnica Kopenhagi, uznana przez duński rząd, która ma swoje prawa, flagę oraz walutę. Możesz tutaj wejść, ale mieszkańcy tej społeczności nie życzą sobie żadnych zdjęć czy filmowania.