Wycieczki promem do Kopenhagi

Wycieczka do Kopenhagi - szczegóły oferty

Bilet do KopenhagiW jedną stronęW dwie strony
Motocykl + kierowca352 PLN668 PLN
Samochód osobowy + kierowca (do 6 m długości)520 PLN980 PLN
Samochód osobowy + przyczepa + kierowca (do 6 m długości)860 PLN1680 PLN
Samochód + kierowca (powyżej 6 m długości)840 PLN1640 PLN
Samochód osobowy + przyczepa + kierowca (powyżej 6 m długości)1520 PLN2960 PLN
Dodatkowa osoba w pojeździe110 PLN200 PLN

Cena zawiera

  • Rezerwacja i wykupienie oferty jest możliwe na 24 godziny przed datą rejsu za pośrednictwem Telefonicznej Obsługi Rezerwacji, oraz biurach Agentów na terenie kraju i w Kopenhadze
  • Liczba ofert limitowana.
  • W sprawie oferty dotyczącej samochodu powyżej 6 m długości oraz samochodu z przyczepą skontaktuj się z Telefoniczną Obsługą Rezerwacji: +48 91 88 02 909, lub napisz na adres rezerwacje@unityline.pl

Marzyłeś o tym, żeby zwiedzić Kopenhagę, ale jakoś nie było dobrej okazji? Zawsze nurtowało Cię to miasto, ale nigdy nie było po drodze? Mamy dla Ciebie super ofertę. Zarezerwuj prom, popłyń do Ystad i stamtąd wybierz się prosto do Kopenhagi swoim samochodem.

Most nad Sundem

Kopenhaga na pewno Cię nie rozczaruje. To jedno z piękniejszych europejskich miast, a przy tym starówka jest na tyle mała, że swobodnie możesz zwiedzić Kopenhagę spacerując. Ale zanim trafisz do Kopenhagi, będziesz miał okazję przejechać się słynnym mostem Öresundsbron, który łączy stolicę Danii ze szwedzkim Malmö. Most ten ma długość prawie 8 kilometrów i jest drugim co do długości mostem na świecie.

A co warto zobaczyć w Kopenhadze?

W Kopenhadze znajdziesz wiele atrakcji turystycznych, warto więc wcześniej zaplanować, na czym Ci najbardziej zależy.

Śladem Hansa Christiana Andersena

Możesz odwiedzić dom, w którym mieszkał znany autor baśni. To jeden z kolorowych budynków na malowniczym nabrzeżu Nyhavn, które jest wizytówką Kopenhagi. A potem udać się na promenadę Langeline, żeby zrobić zdjęcie Małej Syrence, która jest symbolem miasta.

Amalienborg – zimowa rezydencja rodziny królewskiej

Jeżeli wolisz bardziej prestiżowe zabytki, to masz okazję odwiedzić barokowy kompleks pałacowy z pięknymi ogrodami i muzeum. Jak będziesz miał szczęście, trafisz na zmianę warty Duńskiej Gwardii Królewskiej na głównym dziedzińcu.

Ogrody Tivoli

To jeden z najstarszych lunaparków w otoczeniu pięknej i zadbanej zieleni, gdzie często odbywają się różne imprezy i koncerty. W sezonie możesz obejrzeć tu kolekcję 80.000 tulipanów.

Wolne Miasto Christiania

Niezwykła dzielnica Kopenhagi, uznana przez duński rząd, która ma swoje prawa, flagę oraz walutę. Możesz tutaj wejść, ale mieszkańcy tej społeczności nie życzą sobie żadnych zdjęć czy filmowania.