jesienna_promocja

Kup bilet online 5% taniej!

Oferta

Unity Line – linie promowe Polska-Szwecja

Chcesz odkryć magię Skandynawii? Zrób to wspólnie z Unity Line. Wybierz się w krótką podróż do Ystad lub na dłuższą wycieczkę po Szwecji albo jeszcze dalej – zorganizujesz ją wspólnie z nami!

Nasze linie promowe są obecne na rynku od 1994 roku. Dziś jesteśmy jednym z największych armatorów na Morzu Bałtyckim i częścią grupy kapitałowej Polskiej Żeglugi Morskiej. To daje Ci gwarancję samych pozytywnych doświadczeń – bez względu na to, czy wsiądziesz na pasażerski prom Świnoujście-Ystad, czy skorzystasz z usług cargo.

Promy bałtyckie na wyciągnięcie ręki

We flocie Unity Line znajdują się promy pasażerskie i ładunkowe. Najbardziej znanym jest Polonia. To na jej pokładzie wyruszysz w niezapomnianą podróż do Ystad. Wygodne, przestronne kabiny, świetne restauracje i wiele innych atrakcji urozmaici Ci czas w oczekiwaniu na dotarcie do Skandynawii.Poza Polonią we flocie Unity Line znajduje się również prom pasażerski Skania oraz 5 jednostek ładunkowo-pasażerskich pływających na trasach ze Świnoujścia do Ystad oraz Trelleborga. Uwaga! Nasze promy do Szwecji cieszą się dużą popularnością – zarezerwuj więc swoją podróż z wyprzedzeniem. Tak, jak Ci najwygodniej!

Promy Świnoujście-Ystad – początek skandynawskiej przygody!

Strategiczną trasą Unity Line jest ta prowadząca ze Świnoujścia do Ystad. Prom Polonia przepływa ją w nieco ponad 7 godzin. A co dalej? Ty decydujesz! Możesz pozostać w Szwecji na 1 dzień i odkryć uroki samego Ystad lub skorzystać z oferty naszych wycieczek i wyruszyć dalej – np. do Malmö, Lund czy Kopenhagi, a także na Bornholm. Daj się zachwycić pięknem Natury przez duże „N” i wyjątkowym klimatem Skandynawii.

Zarezerwuj rejs z naszymi liniami promowymi już teraz!

Działamy przez cały rok, a nasze promy do Szwecji odpływają każdego dnia. Dlatego swoją podróż z Unity Line możesz zaplanować w dowolnym momencie. Zrób to z wyprzedzeniem – dokonaj rezerwacji on-line i ciesz się najlepszymi cenami. Przygoda czeka również na Ciebie!Do zobaczenia na wodach Bałtyku!