Kup bilet online 5% taniej!

  1. Prom ‘POLONIA’ będzie wyłączony z eksploatacji z powodu okresowego remontu stoczniowego w okresie od 16.01.2022 do 13.02.2022. Ostatni rejs promu przed wyłączeniem - 15.01.2022 (sobota), odejście z Ystad do Świnoujścia o godzinie 22.30. Powrót do serwisu planowany jest na 14.02.2022, z odejściem ze Świnoujścia o godz.13.00. Więcej informacji tutaj

    • Wjazd do Szwecji: od 28.12.2021 z krajów UE/EOG (w tym z Polski) obowiązuje wymóg okazania negatywnego wyniku testu (antygen, PCR, LAMP, nie starszy niż 48h). Wymóg badania dotyczy obcokrajowców, dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia, niezależnie od tego, czy zostali zaszczepieni lub czy wyzdrowieli.
    • Od 21.01.2021 Szwecja powraca do poprzednich reguł i będzie honorować certyfikat covidowy. Osoby podróżujące do Szwecji muszą przedstawić unijny  certyfikat covid lub równoważne zaświadczenie, że zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub uzyskali wynik negatywny testu antygenowego lub PCR w ciągu 72 godzin przed przyjazdem, lub wyleczyli się z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy (ozdrowieńcy). Czytaj dalej
    • Wjazd do Polski: przy wjeździe do Polski obowiązuje wymóg okazania negatywnego wyniku testu na COVID-19, dowodu szczepienia lub dowodu statusu ozdrowieńca. Test musi być wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Polski. Czytaj dalej

Oferta

Unity Line – linie promowe Polska-Szwecja

Chcesz odkryć magię Skandynawii? Zrób to wspólnie z Unity Line. Wybierz się w krótką podróż do Ystad lub na dłuższą wycieczkę po Szwecji albo jeszcze dalej – zorganizujesz ją wspólnie z nami!

Nasze linie promowe są obecne na rynku od 1994 roku. Dziś jesteśmy jednym z największych armatorów na Morzu Bałtyckim i częścią grupy kapitałowej Polskiej Żeglugi Morskiej. To daje Ci gwarancję samych pozytywnych doświadczeń – bez względu na to, czy wsiądziesz na pasażerski prom Świnoujście-Ystad, czy skorzystasz z usług cargo.

Promy bałtyckie na wyciągnięcie ręki

We flocie Unity Line znajdują się promy pasażerskie i ładunkowe. Najbardziej znanym jest Polonia. To na jej pokładzie wyruszysz w niezapomnianą podróż do Ystad. Wygodne, przestronne kabiny, świetne restauracje i wiele innych atrakcji urozmaici Ci czas w oczekiwaniu na dotarcie do Skandynawii.Poza Polonią we flocie Unity Line znajduje się również prom pasażerski Skania oraz 5 jednostek ładunkowo-pasażerskich pływających na trasach ze Świnoujścia do Ystad oraz Trelleborga. Uwaga! Nasze promy do Szwecji cieszą się dużą popularnością – zarezerwuj więc swoją podróż z wyprzedzeniem. Tak, jak Ci najwygodniej!

Promy Świnoujście-Ystad – początek skandynawskiej przygody!

Strategiczną trasą Unity Line jest ta prowadząca ze Świnoujścia do Ystad. Prom Polonia przepływa ją w nieco ponad 7 godzin. A co dalej? Ty decydujesz! Możesz pozostać w Szwecji na 1 dzień i odkryć uroki samego Ystad lub skorzystać z oferty naszych wycieczek i wyruszyć dalej – np. do Malmö, Lund czy Kopenhagi, a także na Bornholm. Daj się zachwycić pięknem Natury przez duże „N” i wyjątkowym klimatem Skandynawii.

Zarezerwuj rejs z naszymi liniami promowymi już teraz!

Działamy przez cały rok, a nasze promy do Szwecji odpływają każdego dnia. Dlatego swoją podróż z Unity Line możesz zaplanować w dowolnym momencie. Zrób to z wyprzedzeniem – dokonaj rezerwacji on-line i ciesz się najlepszymi cenami. Przygoda czeka również na Ciebie!Do zobaczenia na wodach Bałtyku!

NEWSLETTER

Promocje, rabaty, nowości!

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i ofertami specjalnymi

Messanger icon Banner